Inni o mnie

komentarze 2

 • Rodzice Antka

  Pani Monika to SPECJALISTA (!) którego każdemu życzę spotkać na swojej drodze. Z różnymi psychologami mieliśmy do czynienia, dlatego przed spotkaniem z kolejnym, którym była właśnie Pani Monika, nie liczyliśmy na drastycznie inne podejście. Z pewną dozą sceptycyzmu pojawiliśmy się na pierwszym spotkaniu. JAKIEŻ TO BYŁO BŁĘDNE MYŚLENIE…

  Pani Monia to przede wszystkim, jak sama o sobie pisze CZŁOWIEK, rozumiejący drugiego człowieka, niezależnie od wieku. Znajomość psychologii nie przeszkadza jej w krytycznym patrzeniu na świat i pomocy jednostce, a nie “statystycznemu pacjentowi”. Do tego stopnia, że kiedy inne problemy dziecka mają wyższy priorytet, potrafi powiedzieć, że czas przerwać terapię i zająć się sprawą ważniejszą.

  Bardzo zaangażowana w sprawy swoich podopiecznych, żadnego pytania czy prośby o pomoc nie zostawiła bez odpowiedzi. Z ogromną wiedzą i gotowymi rozwiązaniami na pojawiające się problemy.

  Zawsze ciepła, rozumiejąca, otwarta na współpracę. Ceni zdanie najmłodszego pacjenta, jednocześnie nie dając mu sobie “wchodzić na głowę”.

  My z pewnością nie będziemy szukać już pomocy u nikogo innego. Polecamy całym sercem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *